KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15206456
nr 1520 6456
Max Raffler
(1902-1988), Tyskland
"Frauen am Ammer see", oramad. Signerad, blandteknik. Bladets mått: 24x31 cm
Max Raffler, tysk konstnär född 1902, död 1988.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 6 februari 2023
kl 19:34:51
6/2 13:15:18